• Centrum Praktycznego Szkolenia w Zakresie Małego Przetwórstwa

  Przetwórstwo w gospodarstwie rolnym

 • Przetwórstwo mleka

  Przetwórstwo mleka

 • Przetwórstwo mięsa

  Przetwórstwo mięsa

 • Przetwórstwo owoców

  Przetwórstwo owoców

 • Przetwórstwo zbóż

  Przetwórstwo zbóż

logo 19 05

Centrum Doradztwa Rolniczego W Brwinowie Oddział w Radomiu zaprasza na video konferencję pn.: „Wino, cydr, wyroby alkoholowe z własnych upraw – wyzwania stojące przed producentami”. Konferencja jest organizowana w ramach operacji „Gospodarstwa rolne i małe zakłady przetwórstwa rolno-spożywczego i ich znaczenie w rozwoju krótkich łańcuchów dostaw żywności” Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2020-2021.

Celem wydarzenia jest przybliżenie problematyki związanej z produkcją i sprzedażą wina oraz cydru. Podczas konferencji zostaną zaprezentowane przykładowe technologie wytwarzania, przepisy prawne i podatkowe oraz możliwości rozwoju takiej działalności.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy rolników, doradców, przedsiębiorców, przedstawicieli instytucji pracujących na rzecz rolnictwa, a także przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Zgłoszenia uczestnictwa w wideo konferencji należy dokonywać do dnia 07.06.2021 r. pod adresem:

https://cdrradom.clickmeeting.com/wino-cydr-wyroby-alkoholowe-z-wlasnych-upraw-wyzwania-stojace-przed-producentami/register?

Po zarejestrowaniu uczestnictwa każdy zakwalifikowany uczestnik otrzyma na pocztę elektroniczną link do szkolenia i hasło.

LIczba miejsc ograniczona.

Osoby do kontaktu:

Barbara Sałata tel. 48 3656935, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Monika Mrożek tel. 48 3656935, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

Program konferencji (DOC, 157KB)